Er Kapital Kariyer

Er Kapital Kariyer
İnsan kaynaklarımızı şirketlerimizin sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz.
Şirketlerimizi geleceğe ancak çalışanlarımız ile taşıyabileceğimize inanıyoruz. Saptadığımız hedeflere kaliteli insan gücüyle ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Bizimle çalışan herkesin öncelikle ER KAPİTAL HOLDİNG ailesinin bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bundan gurur duymasını istiyoruz. Ekibimizin bir üyesi olmak ve parlak bir kariyer fırsatını değerlendirmek istiyorsanız, tarafınıza geri dönüş yapabilmemiz için lütfen bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde giriniz. Soru, görüş ve önerileriniz ilgili departmanımız tarafından en kısa sürede değerlendirilecektir. Aramıza katılan tüm çalışanlarımızın, katılımcı ruhuyla sosyal sorumluluk, iş sağlığı ve güvenliği bilincine sahip olmaları ve bunun sürekliliğinin sağlanması temel amaçlarımızdandır.

Kariyer Başvurusu

İş başvurularınız için CV’nizi ik@erkapital.com adresine gönderebilirsiniz.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Şirketimiz'de çalışmak için yapılacak olan başvurular, sadece ik@erkapital.com adresi üzerinden kabul edilmektedir.