Başkanın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı

Murat ERDOĞAN

Ülkemiz, 1996 yılında ticari hayatımıza başladığımızda demokrasinin gerekliliği olan çok partili sistemde koalisyon hükümetleri ile yönetilmekteydi. Bir iş insanı adayı olarak başladığımız bu yolda bugünlerdeki gibi dijital çağın getirdiği imkan ve olanaklar yoktu; ekonomik krizler, terör, küresel tehditler, finansal darbeler içinde mücadele ederek bugünlere gelmenin yollarını bizden sonraki gençlere aktarmak isterim. 

İnsanların başarılı olabilmesi iyi bir öğretmen, iyi bir ustadan geçtiğini ticari hayatımdaki çıraklığını yaptığım ustamın babam Mehmet ERDOĞAN olması ve dolayısı ile bize aktarmış olduğu:

1-Doğru ve dürüst olmak
2-Verilen sözde durmak ve bu sözleri yazılı sözleşmeye dökmek 
3-Ölçü ve tartıda asla hile yapmamak
4-Karşıdaki müşteriyi yapılacak olan işin özelliklerini tam olarak anlatıp beynine ve yüreğine işlemek 
5-Borcunu ödeyecek insanlarla ticaret yapmak asla bir dolandırıcıya canı pahasına da olsa fırsat vermemek

Bu beş madde benim ticari hayatımdaki en büyük kılavuz olmuştur. Ben de doğup büyüdüğüm vatanımın gençlerinin her alanda başarılı olmasını istiyorum. Bunun içinde; gençlerimiz çok çalışmalı, ezberden kaçınmalı, konuyu ya da işi öğrenebilmek için iyi bir ustayı bulduğu zaman ellerine eteklerine sarılmalı. Sorgulama yeteneğini geliştirmeli. Analitik düşünmeli. Ne iş yaparsa yapsınlar severek yapmalı ve asla vazgeçmemelidirler.

Bu mesajımdaki yazanları uygulayan insanlar başarıya ulaşacaklarına inansınlar. 

Saygılarımla…

Yönetim Kurulu Başkanı