Cankurtaran İcra Uzlaştırma

Cankurtaran İcra Uzlaştırma

Er Kapital Holding A.Ş bünyesinde kurulan Cankurtaran İcra Uzlaştırma logosu ve markası ile;
– Varlık yönetimi
– Alacak Yönetimi
– Hukuki Arabuluculuk Faaliyetleri
– Barter
– Mülkü İcra sürecinde olan borçlular ile alacaklılar arasında uzlaştırma yapmaktadır. Borçluların icra sürecini deneyimli avukatları ile yöneten zaman mefrumunu en aza indiren karşılıklı her iki tarafında lehine olacak şekilde uzlaştıran bir kurumdur.

Yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimi ile kurulan “cankurtaran icra uzlaştırma “ borçlunun borçdan alacaklının alacağını alması üzerine çözüm üretmek amacı ile kurulmuş olup hem alacaklı hem de borçlunun uzlaştırma isteyebileceği kuruluştur.

Mahkeme ve icra dairelerinde satışa çıkmış veya çıkacak gayrimenkul taşıt ve araçlarınızın;

Kredilerini ödemekde zorlanan şirket ve şahısları alacaklı bankalar diğer şahıs ve şirketler ile uzlaştırarak taşınır ve/veya taşınmaz teminatlarını haciz, icra satış, rehin ve ipotekden kurtarmak;

Borçlunun malını alacaklı ile uzlaştırarak borcunuzu kapatır satın alır isterse tekrar kendisine taksitli ödeme seçenekleri ile anlaştığı vade fiyatla satın almasını sağlar.

Elinde motorlu motorsuz taşıt ve gayrimenkulu olan ancak doğru finansal yönetim yapmamış sorun yaşayan şahıs ve şirketlerin ipotek rehin ve hacizlerini temizleyerek iflaslarını engellemek yeni kaynak sağlayarak borçların yeniden yapılandırılması sureti ile ekonomiye kazandırmak işler hale getirmek.

Ülkemizde gayrimenkul sektöründe en önemli sorun olan ortaklığın giderilmesi davalarında ihaleye daha fazla yatırımcı getirmek sureti ile veya holding bünyesindeki yatırımcı şirketleri vasıtası ile mülkünüzün değerinde satılması için sizinle anlaşarak uzlaştığı şartlarda  değerinde satın alır sizi borçdan kurtarır, alacaklının parasını almasını sağlamış olur

İcra dairesinde tahsil süresi uzamış rehinli veya ipotekli alacaklarınızı “alacak temliki” ile  devredebilir nakit ihtiyacınızı beklemeden çözer maliyetli ve uzun hukuk süreçlerinden kurtulursunuz.  

  • Kuruluş: 2019
  • Faaliyet alanı: Varlık Yönetimi – Alacak Yönetimi – İcraya Düşen Alacakların Uzlaştırması
  • Personel sayısı: 12

   Sermaye Yapısı

Kayıtlı Sermaye Tavanı10.000.000,00 TL
Ödenmiş Sermayesi5.000.000,00 TL

   Ortaklık Yapısı

ER KAPİTAL HOLDİNG A.Ş           5.000.000,00 TL      %100

Cankurtaran İcra Uzlaştırma

Babataşı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No.97  48300 Fethiye/MUĞLA

+90252 612 00 05
cankurtaran@erkapital.com