Hakkımızda

Biz Kimiz

Er Kapital Holding

Şirketimizin temeli Murat ERDOĞAN tarafından 1996 yılında atılmıştır. 

1999 yılına kadar İnşaat, sera malzemeleri ve nakliye sektörlerinde faaliyet göstermiştir. 
1999 – 2007 yılları arasında sadece Fethiye Karaçulha sebze ve meyve hal’inde yurtiçi ve yurtdışına çalışan Kabzımal ve İhracatçılara bölgemizde yetişen turfanda sera domatesi temini ve paketlemesi ile hizmet vermiştir. 
2007-2010 yılları arasında ekonominin gelişen şartlarında hızlı bir şekilde sektör değiştirerek kuyumculuk sektöründe “Erdoğan Sarrafiye” markası ile hizmet vermiştir.
Daha sonra şirketimiz 2010’dan itibaren finans sektörüne girerek 2018 yılında kurumsallaşma sürecine girmiştir. Şirketimiz tüm bu çaba ve gayretleri sonucunda oluşmuş olan sermayesini daha iyi verimli yönetebilmek, büyüyebilmek ve borsaya açılabilmek için ER KAPİTAL HOLDİNG A.Ş şemsiyesi altında faaliyet göstermek üzere holdingleşme sürecini başarı ile tamamlamıştır. 

Holding çatısı altında amiral gemisi Finans sektörü başta olmak üzere Gayrimenkul ve Otomotiv üzerine yurtiçi ve yurtdışında  faaliyetler göstermektedir. 

ER KAPİTAL HOLDİNG

Er Kapital Holding

Tavsiyemizi ve deneyimimizi paylaşmaya hazırız.

İstatistik ve İstatistik arasındaki temel fark, İstatistik’in bir örneğin bazı niteliklerinin tek bir ölçüsü olması ve İstatistiklerin koleksiyonun bir çalışması olmasıdır.

İş Planlayıcı

Mükemmel Destek

Global Bağlantı